• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи отримуватиме асистент учителя надбавку за вчене звання?

12.06.2019 246 0 0

Асистент учителя інклюзивного класу має вчене звання кандидата педагогічних наук. Чи має він право на надбавку за це звання і яким документом це регламентовано?

Умови встановлення доплат за наукові ступені визначено постановою КМУ від 30.08.02 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі – Постанова № 1298) та наказом МОН від 26.09.05 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» (далі – Наказ № 557).

Підпунктом 3 «г» п. 3 Постанови № 1298 та пп. «г» пп. 3 п. 4 Наказу № 557 передбачено, що граничний розмір доплати за науковий ступінь кандидата наук становить 15 % посадового окладу (ставки зарплати). Установлюється доплата за умови, що діяльність працівника за профілем збігається з науковим ступенем.

Відповідність наукового ступеня профілю діяльності працівника на займаній посаді визначається керівником закладу освіти. Конкретних норм щодо порядку визначення такої відповідності чинними нормативно-правовими актами не встановлено.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали