Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

У який термін реєструвати вересневі податкові накладні?

Установа оформила податкову накладну на продаж послуг 16.09.15 р. До якого терміну вона повинна її зареєструвати? Чи будуть санкції в разі прострочення реєстрації?

Згідно з п. 39 підрозд. 2 розд. XX Податкового кодексу (далі – ПК) для податкових накладних, дата складення яких припадає на період із 1 липня до 30 вересня 2015 року включно, не застосовуються граничні строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), установлені п. 201.10 ПК, та встановлюються такі строки реєстрації:

  • податкові накладні, складені з 1-го до 15-го дня (включно) місяця зазначеного періоду, підлягають реєстрації в ЄРПН до останнього дня (включно) місяця, у якому вони були складені;
  • податкові накладні, складені із 16-го числа до останнього дня (включно) місяця зазначеного періоду, підлягають реєстрації в ЄРПН до 15-го числа (включно) місяця, що настає за місяцем, у якому вони були складені.

Тобто податкову накладну, складену в період із 16.09.15 р. до 30.09.15 р. (включно), слід зареєструвати до 15.10.15 р.

У разі порушення термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 01.10.15 р., штрафні санкції, передбачені п. 1201.1 ПК, не застосовуються (п. 35 підрозд. 2 розд. XX ПК).

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Бюджет»

Аргументовані рекомендації, надійні рішення з питань планування, обліку, податків і контролю

1344 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали