• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна податкові накладні за травень включити до податкового кредиту у вересні?

Установа у травні не включила суми ПДВ за деякими отриманими податковими накладними до податкового кредиту. Чи може вона включити такі накладні до декларації з ПДВ за вересень?

Як передбачено п. 198.6 Податкового кодексу (далі – ПК), у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму ПДВ на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів із дати складання податкової накладної.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали