Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порядок проведення індексації в червні

15.06.2017 435 0 1

Настав час обговорення теми індексації доходів, що виплачуються в бюджетних установах, адже до кола тих, хто має на неї право, приєднуються все нові та нові категорії працівників. Поговоримо про них у цій консультації.

Цей розділ – нагадування основних норм щодо проведення індексації доходів працівників.

На сьогодні без будь-яких змін після листопада 2016 року (тоді зміни стосувалися індексації аліментів та виплат потерпілим унаслідок нещасного випадку на виробництві) продовжує діяти Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078.

Поріг індексації, перевищення якого дає право на індексацію і який визначається за результатами розрахунків наростаючим підсумком індексів споживчих цін (далі – ІСЦ), починаючи з індексу місяця, який настає за місяцем підвищення доходу, не змінився і на сьогодні становить 103 %.

Індексують доходи того місяця, що настає за місяцем опублікування ІСЦ, який привів до перевищення порога індексації.

Наприклад, право на індексацію доходів у червні отримали вперше цього року, зокрема, ті категорії працівників, для яких після включення індексу квітня, що був опублікований у травні, до розрахунків ІСЦ починаючи з індексу місяця, що настав за місяцем підвищення доходів, результат перевищив 103 %.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали