• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як проводити індексацію доходів при переведенні працівника?

За наказом керівника установи бухгалтера першої категорії було переведено на посаду провідного бухгалтера, а завідувача господарства – на посаду фахівця з публічних торгів. Чи застосовуватимуться для цих працівників на новому місці роботи норми індексації їх доходів, визначені п. 102 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.03 р. № 1078 (далі – Порядок № 1078)?

Необхідність застосування положень п. 102 Порядку № 1078 залежить від того, яка робота виконуватиметься після переведення.

Тут важливо врахувати, що виходячи з тексту цього пункту його норми застосовуються, зокрема, у разі, коли йдеться про переведення на іншу роботу в межах одного роботодавця. Щоб визначитися, така сама чи інша робота виконується після переведення, доцільно скористатися Покажчиками професійних назв робіт (додатки А, Б), наведеними в Національному класифікаторі професій, затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.10 р. № 327 (далі – Покажчик робіт),

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали