• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

За однією позицією якість товару не підтверджена: відхиляти пропозицію чи прийняти?

24.04.2019 303 0 1

Учасник закупівлі згідно з вимогами тендерної документації замовника подав документи, що підтверджують якість товару, на всі позиції, крім однієї. Чи може це стати підставою для відхилення тендерної пропозиції з огляду на те, що за результатами аукціону вона є найбільш економічно вигідною?

Законодавством передбачено, що замовник під час проведення відкритих торгів складає тендерну документацію. При цьому згідно з ч. 2 ст. 22 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про пуб­лічні закупівлі» (далі – Закон № 922) тендерна документація має, зокрема, містити:

  • інструкцію з підготовки тендерних пропозицій;
  • інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).

Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити (ч. 3 ст. 22 Закону № 922). Це може бути опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок учасників, які не призведуть до відхилення їх пропозицій.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали