• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відхилити не можна погодити: помилки в тендерній документації

09.03.2020 376 0 2

Ситуація: у складі тендерної пропозиції (далі – ТП) учасник для підтвердження виконання аналогічних договорів подав скан із засвідченої копії договору замість оригіналу, як вимагав замовник у тендерній документації. Крім того учасник зазначив у ТП форму випуску лікарського засобу в таблетках, тоді як замовник вимагав у капсулах. Також на вимогу замовника технічну частину треба було подати у файлі з розширенням .pdf, а учасник зробив це у файлі з розширенням .doc. Водночас у тендерній документації замовника вказано таке:

  • «Опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їхніх пропозицій: формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням ТП та не впливають на її зміст, а саме: технічні помилки та описки.

До формальних (несуттєвих) помилок належать:

  • орфографічні помилки та механічні описки в словах та словосполученнях у документах, підготовлених безпосередньо учасником та наданих у складі ТП, наприклад: вживання в довідці росіянізмів, сленгових слів або технічні помилки;
  • неправильна назва документа, підготовленого безпосередньо учасником, якщо зміст такого документа повністю відповідає вимогам документації, наприклад: замість вимоги надати довідку в довільній формі учасник надав лист-пояснення.

Замовник залишає за собою право не відхиляти ТП у разі виявлення формальних помилок незначного характеру, що описані вище, та гарантує дотримання всіх принципів, передбачених ст. 3 Закону № 922».

Чи правомірно буде, якщо замовник у такій ситуації відхилить ТП учасника?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали