• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи обов’язково оприлюднювати додаткову угоду в разі внесення змін до договору?

Нове

09.10.2019 60 0 0

Як передбачено ч. 1 ст. 10 Закону від 25.12.15 р. № 922-VII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), серед інших документів та інформації замовник має оприлюднити Повідомлення про внесення змін до договору за формою, затвердженою наказом Мінекономрозвитку від 22.03.16 р. № 490 (далі – повідомлення, Наказ № 490) протягом 3 календарних днів із дня їх внесення.

Згідно з п. 2 Наказу № 490 формами документів, зазначених у п. 1 цього наказу, затверджуються обов’язкові поля, що заповнюються замовником шляхом унесення в них наявної інформації в електронній системі закупівель (далі – ЕСЗ). За необхідності замовник може навести додаткову інформацію про закупівлю, заповнивши необов’язкові поля, передбачені системою.

Після внесення всієї обов’язкової інформації на форму накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи. ЕСЗ автоматично створює документ, який у разі потреби можна роздрукувати.

Повідомлення передбачає такі поля для заповнення:

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали