• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Небанківські фінустанови з 23 жовтня отримали нові можливості

26.10.2020 20 0 0

Нацбанк дозволив небанківським фінансовим установам і операторам поштового зв'язку передавати іншим таким же установам або операторам свої повноваження щодо здійснення операцій з прийому готівки для подальшого їх переказу, уклавши між собою відповідний договір.

Відповідні норми містить постанову Правління НБУ від 19 жовтня 2020 року № 143 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 12 лютого 2013 року № 42», яке вступає в силу з 23 жовтня 2020 року.

Йдеться про небанківські фінансові установи та операторах поштового зв'язку, що мають ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків і є платіжними організаціями та/або учасниками платіжної системи.

Таке нововведення до порядку здійснення операцій з прийому готівки в гривнях для подальшого його перекладу дозволить компаніям розширити сферу бізнес-діяльності, а споживачам - вибирати зручні для них пункти обслуговування.

Крім того, регулятор визначив, що пункт надання фінансових послуг - це робоче місце працівника, облаштоване технічним пристроєм з відповідним програмним забезпеченням, яке дає можливість працівникові сформувати електронний документ на переказ готівки і забезпечує обробку і передачу інформації в банк і / або платіжну організацію платіжної системи в режимі реального часу.

bank.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Бюджет»

Аргументовані рекомендації, надійні рішення з питань планування, обліку, податків і контролю

1344 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали