Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можуть одночасно працювати уповноважена особа та тендерний комітет?

Чи можна в бюджетній установі одночасно утворити тендерний комітет та визначити уповноважену особу, якщо це буде здійснено для організації та проведення різних процедур публічних закупівель?

Для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб) (абзац перший ч. 1 ст. 11 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII, далі – Закон № 922).

Правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади діяльності тендерного комітету та уповноваженої особи (осіб), а також їх права, обов’язки та відповідальність визначає Примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затверджене наказом Мінекономрозвитку від 30.03.16 р. № 557 (далі – Примірне положення № 557).

Так, п. 2.1 Примірного положення № 557 передбачено, що замовник може утворити один або декілька комітетів залежно від особливостей своєї діяльності.

Уповноважена особа згідно з п. 3.1 Примірного положення № 557 здійснює діяльність на підставі рішення (наказу) замовника або трудового договору (контракту) відповідно до норм трудового законодавства. Трудовий договір може укладатися на встановлений чи невизначений строк за погодженням замовника та уповноваженої особи (осіб) або на час організації та проведення процедур (процедури) закупівель.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали