• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як змінити в договорі порядок оплати з післяплати на авансові платежі

09.03.2020 105 0 1

Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 22 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922) тендерна документація повинна містити проєкт договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Як передбачено ч. 1 ст. 36 Закону № 922, договір про закупівлю укладається згідно з нормами Цивільного та Господарського кодексів (далі – ГК) з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Зауважимо, що Закон № 922 не містить переліку істотних умов договору про закупівлю, які мають бути обов’язково погоджені сторонами при його укладанні.

Зміст господарського договору становлять умови, визначені угодою його сторін, спрямованою на встановлення, зміну або припинення господарських зобов’язань, як погоджені сторонами, так і ті, що приймаються ними як обов’яз­кові умови договору відповідно до законодавства (ч. 1 ст. 180 ГК).

Госпдоговір уважається укладеним, якщо між сторонами у передбачених законом порядку та формі досягнуто згоди щодо всіх його істотних умов. Нагадаємо, істотними є умови, визнані такими за законом чи необхідні для договорів цього виду, а також умови, щодо яких на вимогу однієї зі сторін має бути досягнута згода (ч. 2 ст. 180 ГК).

Укладаючи госпдоговір, сторони зобов’язані в будь-якому разі погодити предмет, ціну та строк дії договору (ч. 3 ст. 180 ГК).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали