• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи має право депутат іншого ОМС бути головою тендерного комітету?

18.09.2019 114 0 0

Як передбачено ч. 1 ст. 11 Закону від 25.12.15 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (далі – Закон № 922), для організації та проведення процедур закупівель замовник утворює ТК (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб). Водночас склад ТК та положення про ТК затверджуються рішенням замовника (ч. 2 ст. 11 Закону № 922).

При цьому обмеження щодо складу ТК установлено в абзаці другому ч. 2 ст. 11 Закону № 922: не можуть входити до складу ТК та/або визначатися уповноваженими особами саме посадові особи та представники учасників, члени їхніх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради АР Крим та депутати міської, районної у місті, районної, обласної рад.

Зауважимо, що ч. 2 ст. 11 Закону № 922 містить імперативну норму про обмеження складу ТК.

Також п. 1.1 Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 30.03.16 р. № 557 (далі – Положення № 557), визначено правовий статус, загальні організаційні та процедурні засади діяльності ТК та уповноваженої особи (осіб), а також їхні права, обов’язки та відповідальність.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали