• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

За яким КЕКВ оплачувати проживання іногородніх експертів?

Навчальний заклад заявив про свою акредитацію. Чи можна здійснювати оплату вартості проживання іногородніх експертів у безготівковій формі? За яким КЕКВ здійснювати таку оплату?

Фінансування заходів із проведення акредитації визначено Положенням про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженим постановою КМУ від 09.08.01 р. № 978 (далі – Положення № 978).

Як передбачено п. 20 Положення № 978, за рахунок навчального закладу, який заявив про свою акредитацію, здійснюється оплата витрат, пов’язаних із перебуванням у навчальному закладі для проведення акредитаційної експертизи іногородніх експертів, у розмірах, визначених у додатку 1 до постанови КМУ від 02.02.11 р. № 98 «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів».

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали