• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оплата харчування дітей у ЗДО: розрахунок, пільги, оформлення

13.02.2019 1424 0 0

Із 1 січня 2019 року змінилися розміри мінімальної заробітної плати (далі – МЗП), прожиткового мінімуму (далі – ПМ), на основі яких розраховуються показники соціальних виплат, компенсацій, допомоги тощо. Як вплинули ці зміни на визначення права на пільги з оплати харчування дітей у закладах дошкільної освіти (далі – ЗДО), а також хто має таке право, розглянемо в цій консультації.

Питання забезпечення безплатним харчуванням пільгових категорій дітей регулюються такими законодавчими актами:

Відповідно до п. 1 Порядку № 116 організацією харчування дітей у державних та комунальних ЗДО опікуються органи виконавчої влади, а в закладах освіти, що належать територіальним громадам, – органи місцевого самоврядування (далі – ОМС).

Батьки або особи, які їх замінюють, уносять плату за харчування дітей у державному та комунальному ЗДО в розмірах, визначених ОМС або відповідними органами управління (ст. 35 Закону № 2628).

Сума батьківської плати за харчування дітей у ЗДО зараховується на спеціальний реєстраційний рахунок як плата за послуги й відноситься до власних надходжень закладу, а витрачається лише на придбання продуктів харчування.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали