• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як відображаються в кошторисі бюджетної установи залишки коштів за спеціальним фондом?

Залишки бюджетних коштів, що утворилися на початок року на рахунках спеціального фонду, при складанні проектів кошторисів не враховуються. Установи мають право використовувати ці залишки протягом поточного бюджетного періоду для здійснення видатків бюджету або надання кредитів із бюджету, передбачених у кошторисах на поточний рік (п. 16, 49 Порядку № 228).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали