• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підтверджуємо неприбутковість! Складаємо Звіт неприбуткової організації

13.02.2020 547 0 2

Бюджетні установи мають неприбутковий статус, тому їм треба відзвітувати про свої доходи та видатки за 2019 рік, щоб його підтвердити. Для цього вони повинні скласти і подати не пізніше 2 березня 2020 року Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт). У консультації розглянемо деякі нюанси складання Звіту, а також методи і строки його подання.

Відповідно до п. 46.2 Податкового кодексу (далі – ПК) установи та організації, які не є платниками податку на прибуток і внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі – Реєстр), повинні подавати до контролюючого органу – відділу Державної податкової служби (далі – ДПС) за основним місцем обліку Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт), щоб підтвердити свій статус (пп. 133.4.1 ПК).

Разом зі Звітом подають і річну фінансову звітність як додатки до Звіту (п.46.2 ПК), які є невіддільною його частиною, а саме:

Суб’єкти бухгалтерського обліку в державному секторі, складаючи фінансову звітність, застосовують норми НП(С)БОДС 101 «Подання фінансової звітності», затвердженого наказом Мінфіну від 28.12.09 р. № 1541).

Нагадаємо, що для включення до Реєстру неприбуткова організація повинна подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою, визначеною додатком 1 до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру, затвердженого постановою КМУ від 13.07.16 р. № 440 (далі – Порядок № 440), та копії установчих документів, щоб отримати відповідне рішення про присвоєння ознаки неприбутковості.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали