• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Подаємо річну статзвітність: форми № 7-тнв і № 2-інвестиції

23.01.2019 1070 0 1

Роз’яснення для заповнення статистичних форм звітності бюджетними організаціями

Подаємо річну статзвітність: формы № 4-мтп, № 11-мтп та № 2-тр

У консультації розглянемо порядок складання найпоширеніших річних статистичних звітів, які подаються відповідно до Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» (далі – Закон № 2614) та Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік.

Державна статистична діяльність – це сукупність дій, пов’язаних із проведенням державних статистичних спостережень та наданням інформаційних послуг, спрямована на збирання, опрацювання, аналіз, поширення, збереження, захист та використання статистичної інформації, забезпечення її достовірності, а також удосконалення статистичної методології (ст. 1 Закону № 2614).

Статистичне спостереження – планомірний, науково організований процес збирання даних щодо масових явищ і процесів, які відбуваються в економічній, соціальній та інших сферах життя України та її регіонів, шляхом їх реєстрації за спеціальною програмою, розробленою на основі статистичної методології (ст. 1 Закону № 2614).

Відповідно до ст. 4 Закону № 2614 звітувати перед Держстатом повинні юрособи та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали