• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Звітність за ІІ квартал: нюанси складання для бюджетників

Галина Шамрай

05.07.2016 250 0 1

Із цієї консультації ви дізнаєтесь: про зміни до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.12 р. № 44 (далі – Порядок № 44), та окремі нюанси складання звітності за ІІ квартал 2016 року з урахуванням процесів, які відбуваються в бюджетних установах (реорганізація, ліквідація тощо).

Зміни в загальних вимогах

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають складати і подавати фінансову та бюджетну звітність за ІІ квартал (6 місяців) поточного року, застосовуючи норми Порядку № 44.

Після закінчення терміну подання звітності за І квартал 2016 рік до Порядку № 44 було внесено зміни наказом Мінфіну від 02.06.16 р. № 523 (далі – Наказ № 523, набрав чинності з 1 липня поточного року). А саме викладено в новій редакції форми звітності, наведені в додатку 11 до цього Порядку (Звіт про заборгованість за окремими програмами, форма № 7д.1, № 7м.1) та додатку 12 (Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів) .

Зокрема, уточнено порядок відображення у фінансовій та бюджетній звітності залишків коштів на особових рахунках їх розпорядників. Форму № 7д.1, № 7м.1 доповнено новими графами, у яких із загального обсягу дебіторської та кредиторської заборгованості відокремлено прострочену заборгованість на кінець звітного періоду. Більш детально про зміни поговоримо далі.

Звітний період та терміни подання звітності

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали