• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Звіт про використання та запаси палива

14.06.2018 1035 0 1

Використання ПММ: як визначити розмір для списання

Якщо установа в процесі діяльності використовує автомобіль, то в кінці звітного періоду вона має подати поряд з іншими статистичний звіт за формою № 4-мтп (місячна). У цій статті ми надамо відповіді на найбільш поширені запитання на цю тему і розкажемо, на що слід звернути увагу при заповненні цього звіту.

Хто повинен подавати звіт за формою № 4-мтп?

Відповідно до Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» та Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік, затвердженого наказом Держстату від 20.12.17 р. № 330 (далі – Табель) Звіт про використання та запаси палива за формою № 4-мтп, затвердженою наказом Держстату від 31.08.16 р. № 162 (далі – Звіт), подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

Зверніть увагу: згідно з роз’ясненням Держстату від 27.10.16 р. № 17.4-12/23 «Щодо заповнення форм державного статистичного спостереження № 4-мтп «Звіт про використання та запаси палива» (далі – Роз’яснення № 23) юрособи, що займаються роздрібною торгівлею через мережу автозаправочних станцій бензину моторного, газойлів (палива дизельного), Звіт не подають. Для них призначена інша форма – № 1-торг (нафтопродукти) «Про продаж світлих нафтопродуктів».

У який строк подається Звіт?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали