• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нюанси заповнення таблиці 5 Звіту з ЄСВ

10.10.2018 3448 0 1

Акценти статті:

  • обов’язковість відповідності назв професій та посад у таблиці 5 Звіту з ЄСВ Класифікатору ДК 003:2010;
  • відповіді на запитання щодо заповнення таблиці 5.

Таблиця 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435 (далі – Порядок № 435, таблиця 5), призначена для реєстрації застрахованих осіб (далі – ЗО) у реєстрі ЗО. Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування затверджено постановою правління Пенсійного фонду від 27.03.18 р. № 8-1.

Реєстр ЗО забезпечує облік ЗО в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі – ЗДСС) та їх ідентифікацію, накопичення, зберігання та автоматизовану обробку інформації про страховий стаж та заробітну плату (дохід, грошове забезпечення, допомогу, компенсацію), про набуття ЗО права на отримання страхових виплат за окремими видами ЗДСС та нарахування й облік виплат за окремими видами ЗДСС.

З метою запобігання порушенням права осіб на пільгову пенсію, надбавки, доплати, що надаються особам залежно від тривалості роботи на відповідних посадах або в умовах праці, професії та посади працівників мають відповідати Національному класифікатору «Класифікатор професій ДК 003:2010», затвердженому наказом Держспоживстандарту від 28.07.10 р. № 327 (далі – ДК 003:2010).

ДК 003:2010 призначений для застосування центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями соціальних партнерів усіх рівнів, іншими громадськими організаціями, усіма суб’єктами господарювання під час внесення записів про роботу у трудові книжки працівників.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали