Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Казначейство інформує

06.09.2018 2090 0 1

Найсвіжіші відповіді Казначейства на актуальні запитання. Сподіваємося, що вони допоможуть вам вирішити наявні проблеми.

Який КЕКВ обрати для операції з нейтралізації ґрунтів та рекультивації земель території колишніх складів для зберігання компонентів ракетного палива (див. лист ДКС від 19.07.18 р. № 16-08/92-11734)?

Відповідно до п. 5 ст. 10 Бюджетного кодексу (далі – БК) видатки бюджету класифікуються за економічною характеристикою операцій, що здійснюються при їх проведенні.

Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Мінфіну від 12.03.12 р. № 333 (далі – Інструкція № 333, економічна класифікація), визначено, що ця класифікація призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та органів місцевого самоврядування.

Важливо: економічна класифікація забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету (п. 1.1 Інструкції № 333). Для операції, про яку йдеться у запитанні, слід застосовувати такі коди:

  • КЕКВ 2260 «Видатки та заходи спеціального призначення» – придбання, утримання, ремонт та утилізація виробів військового призначення, військової техніки, військове будівництво (крім житла для військовослужбовців, гуртожитків, казарм, будівництва об’єктів соціально-культурного та побутового призначення) (пп. 2.2.6);
  • КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» – оплата послуг із вивезення відходів, їх утилізації та знешкодження, у тому числі біовідходів, твердих побутових відходів, відходів із вмістом дорогоцінних металів або шкідливих речовин тощо (пп. 14 пп. 2.2.4).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали