• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як у бухобліку відобразити кошти, отримані від військкомату?

23.01.2020 344 0 1

Бухоблік за П(С)БО та МСФЗ

Працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених Законом від 25.03.92 р. № 2232-XII «Про військовий обов’язок і військову службу» (далі – Закон № 2232), надаються гарантії та пільги згідно із цим Законом (ст. 119 КЗпП).

За призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістами на весь час служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, обіймана посада та середня зарплата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форми власності (ч. 11 ст. 29 Закону № 2232).

Виплата середньої зарплати таким військово­зобов’язаним і резервістам здійснюється за рахунок коштів держбюджету в установленому Кабміном порядку (ч. 13 ст. 29 Закону № 2232). А саме: така виплата проводиться підприємствами, установами та організаціями, у яких працюють призвані на збори громадяни, з наступним відшкодуванням цих витрат за кошти, передбачені у держбюджеті на утримання Міноборони та інших центральних органів виконавчої влади, які здійснюють керівництво військовими формуваннями (п. 2 постанови КМУ від 23.11.06 р. № 1644 «Про порядок і розміри грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів»).

У нашому випадку бюджетна установа під час виплати середнього заробітку здійснила такі бухгалтерські проведення:


з/п

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали