• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Електронна звітність в умовах реального часу

26.06.2020 84 0 0

У консультації розглянемо, як підключитися до автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтів Держказначейства (далі – АС «Є-Звітність») та як звітувати, а також наведемо відповіді на найпоширеніші запитання, що виникають під час подання електронної звітності.

Відповідно до Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.12 р. № 44 (далі – Порядок № 44), із квітня 2018 року звітність складається та подається із застосуванням АС «Є-Звітність». Спочатку ця система працювала в тестовому режимі, а після успішної апробації – на постійні основі.

Відповідно до п. 14 розд. І Порядку № 44 у процесі подання звітності до органів Держказначейства може здійснюватися обмін документами в електронному вигляді, зокрема й електронними документами. Для подання звітності в електронному вигляді слід дотримуватися вимог Законів від 22.05.03 р. № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» і від 05.10.17 р. № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги».

Держказначейство забезпечує розміщення на своєму офіційному вебсайті інформації про порядок роботи в АС «Є-Звітність».

Підтвердженням успішної передачі звітності до органів Казначейства є повідомлення про статус переданого документа в АС «Є-Звітність». Утім, розглянемо все по черзі.

Держказначейство покроково розписало порядок підключення до АС «Є-Звітність». Наглядна ілюстрація з підключення розміщена на офіційному сайті Держказначейства (див. рис.).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали