• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

999 бюджетних проведень: операції із централізованого постачання Міноборони

09.01.2019 140 0 1

999 бюджетних проведень

У консультації розглянемо, як відображаються в бухгалтерському обліку господарські операції з основними засобами (далі – ОЗ) та запасами (далі – матеріальні цінності), закупівля яких здійснюється Міністерством оборони в централізованому порядку.

Міноборони придбаває у централізованому порядку ОЗ, інші необоротні матеріальні активі (далі – ІНМА), у тому числі і спеціального призначення, а також запаси для їх подальшої передачі в порядку внутрішньовідомчого постачання кінцевим споживачам – військовим частинам (далі – в/ч) – користувачам.

Розподіл закуплених матеріальних цінностей за видами активів здійснюється з дотриманням вимог НП(С)БОДС 121 (щодо ОЗ) та 123 (щодо запасів).

Операції з централізованого постачання матеріальних цінностей у бухобліку відображаються:

  • у Міноборони – в установленому законодавством порядку;
  • відокремлених підрозділах зберігання, які виконують функції складів Міноборони за місцем свого розташування та відповідають за зберігання матеріальних цінностей, закуплених для забезпечення потреб в/ч (перелік таких підрозділів визначається наказами керівництва Міноборони, Генерального штабу Збройних сил України, інших органів військового управління або центральних органів забезпечення за їх підпорядкованістю). Ці підрозділи отримують або закуповують згідно з чинним законодавством в межах отриманого цільового фінансування матеріальні цінності для подальшого забезпечення в/ч – користувачів у порядку внутрішньовідомчого постачання;
  • в/ч – користувачів, які отримують матеріальні цінності від відокремлених підрозділів, зберігають та використовують їх у процесі своєї діяльності. У разі отримання матеріальних цінностей для своїх потреб відокремлені підрозділи виступають одночасно або як відділи зберігання, або як в/ч – користувачі.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали