• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Таблиця даних платника податку: рекомендації щодо заповнення

Для кого ця стаття: для сільгосппідприємств, які є платниками ПДВ.

Із цієї статті ви дізнаєтеся: коли подається та як заповнюється Таблиця даних платника податку (далі – Таблиця).

Таблиця є додатком до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затверджених наказом Мінфіну від 13.06.17 р. № 567.

Згідно з п. 2 Критеріїв Таблиця відображає специфіку господарської дільності платника ПДВ окремо за кожним видом економічної діяльності. Система моніторингу ДФС використовує дані Таблиці для розрахунку критеріїв, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ПН/РК, ЄРПН), за умови, що Таблиця прийнята і врахована комісією ДФС, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації (далі – комісія ДФС).

Іншими словами, подання Таблиці для платника ПДВ є можливістю запобігти зупиненню реєстрації ПН/РК за ідентичними операціями. При правильному заповненні Таблиці та прийнятті її комісією ДФС подальше блокування ПН/РК із зазначеними кодами згідно з УКТЗЕД/ДКПП не відбуватиметься.

Коли подавати Таблицю?

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали