• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Реєстрація договору про СД у податковому органі

18.07.2018 119 0 1

Вирощування сільгосппродукції при нестачі ресурсів: вибираємо вид діяльності

Із цієї статті ви дізнаєтеся: чи обов’язково реєструвати договір про спільну діяльність (далі – договір про СД) у податковому органі та яким є порядок такої реєстрації, зокрема окремим платником ПДВ.

Чи потрібно ставити договір про СД на облік у податковому органі?

Так, потрібно, але не завжди.

Згідно з п. 64.6 Податкового кодексу (далі – ПК) договори про СД мають перебувати на обліку в органі ДФС. Але тут є застереження. На обліку в контролюючих органах перебувають договори про СД, за якими здійснюються операції з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з розд. V ПК (п. 3.5 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.11 р. № 1588, далі – Порядок № 1588). Нагадаємо, розд. V ПК регулює питання сплати ПДВ.

Таким чином, реєструвати договір про СД у податковому органі слід лише тоді, коли цей договір реєструється як окремий платник ПДВ.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали