• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Що вважається продукцією власного виробництва у тваринництві?

05.11.2019 367 0 0

Дійсно, юридичні особи можуть бути єдинниками четвертої групи за умови, що питома вага їхнього доходу, отриманого від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки за попередній податковий (звітний) рік, становить не менше 75 % загальної суми доходу за цей же період (далі – частка сільгоспвиробництва) (пп. 14.1.194, пп. 4 п. 291.4 Податкового кодексу).

Для визначення частки сільгоспвиробництва такі особи складають Розрахунок частки сільськогосподарського виробництва за формою, затвердженою наказом Мінагрополітики від 26.12.11 р. № 772 (далі – Розрахунок).

У розд. 1 Розрахунку зазначають, зокрема, доходи, отримані від реалізації сільгосппродукції власного виробництва та продуктів її переробки. На жаль, чинним законодавством термін «продукція власного виробництва» не визначено.

На думку податківців (див. ЗІР, категорія 109.03), до такої продукції належить продукція, яка виготовляється і реалізується самим підприємством у єдиному технологічному процесі з використанням власної або найманої робочої сили. До речі, це визначення містилося у Законі від 01.06.2000 р. № 1775-III «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (далі – Закон № 1775), який утратив чинність з 28.06.15 р. Проте податківці продовжують оперувати цим терміном.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали