• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чим загрожує роботодавцеві несвоєчасний розрахунок зі звільненим працівником?

У день звільнення працівника бухгалтерія не провела з ним розрахунок, а змогла це зробити тільки через три дні. Які наслідки можуть чекати підприємство через те, що бухгалтерія вчасно не розрахувалася із працівником?

Роботодавець зобов'язаний у день звільнення видати працівникові належним чином оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок (ст. 47 КЗпП). Працівникові повинні виплатити зарплату за відпрацьований час, компенсацію за всі невикористані ним дні щорічної відпустки, а також вихідну допомогу (у випадках, визначених ст. 44 КЗпП).

Якщо працівник у день звільнення не працював, тоді зазначені суми повинні бути виплачені йому не пізніше наступного дня після пред'явлення вимоги про розрахунок.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали