Баланс – Клуб
30 років довіри
Про БАЛАНС
Компанія «Баланс-Клуб» 30 років успішно функціонує на ринку України та входить до першої трійки лідерів професійної преси для бухгалтерів. Це єдине видавництво в Україні, яке заснувало професійну спільноту ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб». Компанія є видавцем національних бухгалтерських видань у друкованому й електронному форматах.
Наші засновники
Люди, які пронесли бухгалтерську професію крізь покоління.
«Обираючи горду професію бухгалтера, кожен може змінити світ на краще». Аполлон Позов
Аполлон Позов. Засновник ТОВ «Баланс-Клуб». Про філософію Баланс...
Світлана Позова. Засновник ТОВ «Баланс-Клуб». Про бухгалтера, якому довіряють...
Бухгалтер Майбутнього – Баланс і Гармонія життя:
 • Ваш керівник і колеги довіряють вам і цінують.
 • Про вас кажуть «Ви – професіонал своєї справи і сильний менеджер».
 • Вам платять гідний гонорар.
 • Ваше життя збалансоване між роботою, сім'єю і особистим розвитком.
 • Ви в оточенні цікавих людей і професіоналів своєї справи.
 • Ви знаєте, як управляти своєю кар'єрою, коли досягаєте своїх цілей.
Світлана Позова
30 РОКІВ ДБАЄМО з любов’ю
ЦЕ ІДЕАЛЬНИЙ БАЛАНС
Турбота – це найщиріший прояв любові. Це реалізація почуття, яке справжній бухгалтер відчуває до кожного працівника свого виробництва. І що більша кількість службових сходинок розділяє бухгалтера і людину, яка потребує турботи, то сильніше це почуття. Бути бухгалтером – це означає турбуватися про трудову долю кожної людини в міру своєї можливості.
«Баланс» – це люди, їх досвід, досягнення

UTEKA.UA стає Balance-Uteka

Зареєструватися
Денис Позов. Засновник Uteka.ua
Олена Ткаченко. Шеф-редакторка Uteka.ua та видань ТОВ «Баланс-КЛУБ»
Десятиліттями «Баланс-Клуб» був «одновимірним» брендом. Статусним, інтелектуальним, але занадто раціональним. Років вісім тому ми сказали собі: «Якщо хочемо підняти престиж бухгалтера, допомогти підприємствам омолодити професію, отримати прогресивно мислячу аудиторію, ми повинні багато чого змінити».
Найяскравіший приклад зміни концепції – семінари, форуми та конгреси, які перейшли в онлайн, завдяки яким наша аудиторія в середньому помолодшала на 15 років. Важко переоцінити вплив цього на репутацію бренду!
Сьогодні ми не перестаємо експериментувати, шукаємо ту саму «нову нормальність», яка б відповідала викликам майбутнього. Вона залежить не від окремих потреб, а від їх сукупності. Видавництво має йти в ногу з часом і навіть випереджати його.
Мова не тільки про консультації, а й про те, як із вами спілкуються, як організовані заходи або інші інструменти, якими ви користуєтеся. Все взаємопов'язано. У кінцевому рахунку клієнти платять за взаємодію з брендом.

Uteka.ua об'єднала свої зусилля з редакторами «Баланс-Клубу».

Денис Позов
Директор Київського представництва ТОВ «Баланс-Клуб», Засновник Uteka.ua
Олена Ткаченко
Шеф-редакторка Uteka.ua та видань ТОВ «Баланс-Клуб»
Наше колективне бачення майбутнього
«Ми віримо, що професійне співтовариство і його взаємодія – свого роду прозорість і єдність мети – надихнуть нас на найкращі ідеї»
Як редактори, які брали участь у трансформації нашої компанії, ми хочемо подякувати всім, хто доклав зусиль для нашого спільного майбутнього: клієнтам, співробітникам та партнерам!

Ми високо цінуємо те, що ми з вами створили! І хочемо поділитися думками, чому новий формат спільної роботи такий важливий для генерування грандіозних і амбітних ідей. Якщо коротко, то основна наша мета – стати медійною компанією XXI століття. А шляхи її досягнення – модернізація і посилення орієнтованості на професійне співтовариство. Новаторство і креативність рухають нами так само, як і будь-яка бізнес-стратегія. Ми віримо, що професійне співтовариство і його взаємодія – свого роду прозорість і єдність мети – надихнуть нас на найкращі ідеї.

Ми вже перетворилися з традиційного видавця журналів на мультиплатформенну цифрову медіакомпанію. І наш наступний крок – стати ще більш гнучкими, більш відкритими і єдиними з вами в нашому спільному мисленні. Наші видання давно отримали національне охоплення і всеукраїнську читацьку аудиторію. А тепер ми хочемо змінити підхід – не тільки бути помічником у повсякденній діяльності, а й сприяти кар'єрному розвитку.

Всі ми – і наші читачі, і партнери – живемо не на закритих майданчиках, а в глобалізованому світі. Медіакомпанія повинна реагувати на зміни в ньому. Адже відомо, що успіх залежить не тільки від внутрішніх, але й від зовнішніх факторів. Люди, які нас читають і з якими ми спілкуємося, взаємодіють між собою: читач із Києва пов'язаний зі слухачем вебінару в Одесі; слухач вебінару в Одесі пов'язаний із нашою відеоаудиторією у Львові. Всім цікаво все, що відбувається всюди. І ми, як редактори, повинні задовольняти цей інтерес.
А якщо ми будемо спілкуватися ще й з нашими зарубіжними колегами, то не тільки підніметься наш авторитет, а й розшириться джерело ідей. Завдяки нашій єдності народжується креатив!

Раніше ми працювали розрізнено, привласнюючи собі індивідуальні титули й часто змагаючись одне з одним. Змагання – це азарт, який у кінцевому підсумку може привести компанію до краху. Навпаки: об'єднання вже показало, що воно може означати великі успіхи, великі сенсації й новаторський контент. Багато з нас уже переконалися в перевагах прозорості та взаємозв'язку, відкрито спілкуючись із колегами-бухгалтерами з різних регіонів і галузей. Такий обмін інформацією і думками практично відразу приносить свіжі ідеї, подібно до відчиненого вікна у весняну пору. Крім того, нам з вами важливо звертати увагу на друкований контент. Адже він залишається важливою складовою нашої історії, сьогодення й майбутнього, попри те що ми все більше працюємо в цифровому форматі. Ми повинні подбати про те, щоб преса була яскравою та інноваційною. І хоча це всього лише один зі способів передачі інформації, він часто цінується за талант викладу, спонукає до розмови, залучує і викликає інтерес. Спільна робота над публікаціями, зрозумілими для всеукраїнської аудиторії, допоможе нам впроваджувати друковані нововведення та підтримувати друк як важливу частину нашої спільної справи.

Крім того, в центрі нашої уваги будуть галузеві публікації. Специфіка породжує актуальність, а журналістика – це освітлення того, що відбувається на місцях. Галузеві ситуації й національні історії – дві сторони однієї медалі. Ми публікуємо і те, і інше. І можемо зробити це краще завдяки співпраці.

Нам не терпиться почати працювати з вами по-новому!

BALANCE-UTEKA

Точка входу у світ бухгалтера, якому довіряють
Всесвіт Балансу
Що отримує бухгалтер, якому довіряють
Доступ до 1 000 000+ публікацій
 • Практична інформація з бухгалтерського обліку, податків і права
 • Перевірені та надійні рішення
 • Аргументовані поради та рекомендації
 • Можливість поставити запитання експертові-аналітику
 • Доступ до законодавчої бази з розширеними коментарями до всіх нормативних документів
Календар бухгалтера
Система автоматично надсилатиме вам відібрану інформацію щодо бухгалтерського обліку, податків та права.
Консультаційна лінія
Ставте конкретні запитання спеціалістам консультаційної лінії.
✅ Скільки потрібно! Без обмежень!
Сервіси та корисні документи
 • Калькулятори бухгалтера, що економлять час!
 • Форми звітності.
 • Пошук – менше однієї хвилини.
 • Дані для бухгалтерських розрахунків.
Підтвердьте своє рішення нормативним актом
Повна кодифікована правова база Uteka – щодня оновлювані всі нормативні документи, які потрібні бухгалтеру. З розширеними коментарями експертів і роз'ясненнями фахівців центральних органів влади.
Власна електронна бібліотека
При прочитанні важливих матеріалів на сайті Uteka зберігайте їх до «своєї бази» у власному профілі на Uteka та зручно розкладайте «по поличках».
Бухгалтерські заходи
Нові знання від провідних лекторів та спілкування з колегами на вебінарах.
Тільки важливе, нічого зайвого
Унікальний сервіс, не має аналогів у бухгалтерських сервісах. Налаштовуємо публікації під свої задачі та функції.
Міжнародне навчання
Академія Бізнесу Баланс є офіційним провайдером АССА. Проводимо курси з підготовки до здачі DipIFR та повної кваліфікації АССА. Склавши іспити АССА, ви отримуєте можливість працювати в будь-якій точці світу.
Національне визнання
Конкурс «Кращий бухгалтер України» – підтвердження високого рівня практичних професійних знань і особистої ефективності головного бухгалтера як вмілого керівника бухгалтерської служби!
Події, гідні уваги
Конгреси, форуми, День бухгалтера та багато інших заходів.
Ще багато чого!
Телефонуйте та дізнавайтеся 044 334 62 70

Як почати користуватися?

 • Зареєструйтеся в Uteka
 • Зворотний зв'язок
Реєстрація
Швидкий спосіб отримати доступ до можливостей особистого кабінету та інших налаштувань онлайн-системи Balance-Uteka
BALANCE-UTEKA
Точка входу у світ бухгалтера, якому довіряють
Порада: Не відкладайте на потім те, що можна зробити зараз. ⤵
Якщо залишилися запитання