• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Зареєструвати права на нерухомість можна буде швидше

Ділові Новини

14.04.2015 97 0 0

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно здійснюються держреєстратором у скорочені строки виключно за заявою, форма та вимоги до заповнення якої встановлюються Мін’юстом.

Це передбачено постановою Кабміну від 8 квітня 2015 року №190. Ця постанова набирає чинності через два місяці з дня її опублікування.

Постановою передбачено наступні строки та плату за держреєстрацію:

1) державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права

власності на підприємство як єдиний майновий комплекс - п’ять робочих днів з моменту реєстрації заяви.

Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

2) державна реєстрація речових прав на нерухоме майно - три робочих дні з моменту реєстрації заяви.

Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно

3) державна реєстрація обтяжень - дві години з моменту реєстрації заяви

Розмір плати за послугу - у розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію обтяження

4) надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі - одна година з моменту реєстрації заяви.

Розмір плати за послугу - у подвійному розмірі плати, що стягується згідно із законодавством за надання інформації відповідного виду

Плата за надання послуг у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу з Державного реєстру прав, який видається за результатами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, плати за отримання інформації з Державного реєстру прав, справляння яких передбачено законодавством.

У разі ненадання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки з вини державного реєстратора плата за їх надання у такі строки повертається заявникові.

Джерело: Закон і Бізнес

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Зареєструвати права на нерухомість можна буде швидше