• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Європейський бізнес розчарований податковими новаціями

Ділові Новини

12.02.2015 63 0 0

Згідно з результатами опитування, що було проведено Європейською бізнес асоціацією, 62% експертів негативно сприйняли нововведення.

Вони вважають, що провадження податкових змін є незадовільним, багато норм є недопрацьованими, суперечливими і загалом відсутній комплексний підхід до реформи податкової системи.

В опитуванні брало участь 75 фінансових директорів та бухгалтерів компаній – представників переважно великого та середнього європейського бізнесу, який працює в Україні.

Зокрема, 61% респондентів не вважають, що скорочення кількості податків та зборів з 22 до 11 здатне реально зменшить фіскальне навантаження. За їхньою оцінкою, фактично можна говорити не про зменшення, а про групування деяких податків.

Ще більший відсоток респондентів негативно оцінюють результати впровадження нової прогресивної шкали ставок податку на доходи фізосіб. 80% респондентів впевнені, що цей крок не сприятиме легалізації заробітних плат.

Кращі оцінки - щодо реформування єдиного податку та введення мораторію на податкові перевірки малого бізнесу. Песимістично налаштовані щодо нього лише 32% респондентів, а ще 30% - очікують позитивних змін від таких нововведень, але з пересторогою чекають результату їхнього практичного застосування.

В Асоціації резюмують, що хоча і очікується полегшення адміністрування податку на прибуток, в цілому податкове навантаження на легальний бізнес у 2015 році збільшилось.

Джерело: http://www.eurointegration.com.ua/new...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Європейський бізнес розчарований податковими новаціями