• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Виплати вкладникам «Надра» і «Дельта Банку» можуть почати з середини квітня

Ділові Новини

06.04.2015 31 0 0

Виплати вкладникам найбільших неплатоспроможних банків «Надра» і «Дельта Банк», в яких працює тимчасова адміністрація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, можуть початися в другій половині квітня. Про це повідомив директор-розпорядник фонду Костянтин.

За його словами, частина виплат щодо «Дельта Банку» буде заблокована. «Точної суми поки що немає, але тимчасовий адміністратор банку повідомив, що понад 1 млрд грн вкладів - з ознаками дроблення. А ми такі вклади не визнаємо і не виплачуємо», - додав керівник фонду.

Ворушилін наголосив, що чим більші обсяги банку, тим більше технічних складнощів виникає при обробці його бази вкладів, у зв'язку з чим фонду потрібно більше часу для підготовки до виплат. «Одна справа обробити базу «Укоопспілки», де 50 мільйонів вкладів, інша справа – база «Дельти». Це різні речі. І коли нам радять починати виплати через два тижні після введення тимчасової адміністрації, то я не проти і через тиждень, але треба визначити базу вкладників. Ми нічого не можемо виплатити, поки її немає», - пояснив він.

Джерело: http://economics.unian.ua/finance/106...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Виплати вкладникам «Надра» і «Дельта Банку» можуть почати з середини квітня