• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні з’являться приватні виконавці

Ділові Новини

19.02.2015 75 0 0

В рамках судової реформи готується законопроект про внесення змін до Законів України «Про виконавче провадження» та «Про державну виконавчу службу», якими передбачатиметься впровадження інституту приватних виконавців. Про це в ефірі телеканалу «Рада» заявив народний депутат України, заступник голови комітету з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. Повідомили в УДАРі.

Депутат наголосив, що рівень виконання судових рішень в Україні дуже низький і введення інституту приватних виконавців дозволить змінити ситуацію на краще, а також сприятиме зменшенню корупції в цьому процесі.

«Приватна виконавча служба займатиметься лише приватними стягненнями. Питаннями, де стягувачем чи боржником є держава, або, наприклад, в справах неповнолітніх, стягування аліментів, займатиметься Державна виконавча служба. Приватний виконавець буде отримувати офіційну винагороду за виконання судового рішення та сплачувати податки. Таким чином ми приберемо корупційну складову і зможемо підвищити рівень виконання судових рішень», - наголосив Сергій Алєксєєв.

Джерело: http://galinfo.com.ua/news/185601.htm...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні з’являться приватні виконавці