• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В Україні вводиться поняття «держінвестиції»

Ділові Новини

27.04.2015 49 0 0

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект про державні інвестиції і вніс таким чином зміни до Державного бюджету країни, сформувавши нову статтю витрат держави. Таким чином, закон України № 288-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів» є юридично дійсним з моменту підписання, тобто з 26 квітня 2015 року.

Згідно законопроекту до 15 квітня кожного року повинні будуть вноситися пропозиції та бюджетні розрахунки по виділенню державних інвестицій на проекти, список яких зафіксований у додатку. Там же вказуються пріоритетні сфери і галузі, які визначаються, як першочергові об'єкти інвестування. Законопроект передбачає надання Міністерством фінансів планових і прогнозних обсягів державних капітальних вкладень на розробку і реалізацію державних інвестиційних проектів в Мінекономрозвитку.


Законопроект також встановлює прозорий і колегіальний розподіл бюджетних коштів у межах загального обсягу державних капітальних вкладень для продовження (завершення) реалізації раніше початих інвестиційних проектів і нових. Таким чином, крім залучення іноземних інвестицій для розвитку економіки країни уряд власноруч збирається відбудовувати державу, виділяючи необхідні кошти для його реалізації.
Джерело: http://rbn.cc/ru/news/5900-2015-04-27...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В Україні вводиться поняття «держінвестиції»