• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

В УКБС осудили реструктуризацію валютних кредитів

Ділові Новини

21.04.2015 46 0 0

Український банківсько-кредитний союз звернувся до Верховної Ради із заявою щодо неприйнятності проекту Закону «Про реструктуризацію зобов’язань за кредитами в іноземній валюті» (№1558-1 від 23.12.2014).

На думку союзу, непрофесійні популістські рішення парламенту, на кшталт «продавленого» з четвертої спроби у І читанні законопроекту про обов’язок банків реструктурувати усі споживчі валютні кредити за курсом 5.0, не лише суперечать діючому законодавству України та загальноприйнятим нормам ведення банківської діяльності, а й деструктивно позначаться на функціонуванні фінансової системи, економічній ситуації в країні та захисті прав вкладників банків. Примусова конвертація лише іпотеки призведе до втрат банків на рівні 50 млрд.грн. або 40% регулятивного капіталу при тому, що вже зараз адекватність капіталу банківської системи становить 8,4% при мінімально допустимому нормативному рівні в 10%.

В УКБС зауважують, що на фоні глибокої кризи банківського сектору подальше просування цієї ініціативи можна прирівняти до економічної диверсії.

Джерело: http://finbalance.com.ua/news/Banki-v...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

В УКБС осудили реструктуризацію валютних кредитів