• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Українці отримають доступ до реєстрів та генпланів міст

Ділові Новини

06.03.2015 24 0 0

Депутати погодились на пропозицію Петра Порошенка щодо створення єдиного державного веб-порталу відкритих даних, створення та забезпечення функціонування якого здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері електронного урядування.

Створення такого порталу передбачено законопроектом №2171 “Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних”, який сьогодні було прийнято за основу.

Проектом вносять зміни до Закону про доступ до публічної інформації, відповідно до яких публічна інформація у формі відкритих даних – це публічна інформація, що оприлюднюється на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на веб-сайтах розпорядників інформації у форматі, який дозволяє автоматизовану обробку, вільний та безоплатний доступ до такої інформації.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, в тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов'язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Перелік публічної інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, вимоги до формату і структури такої інформації, періодичність її оновлення визначаються Кабінетом Міністрів. При цьому до такого переліку Кабінетом Міністрів України обов'язково включається інформація, доступ до якої у формі відкритих даних передбачено законом. Так, відповідно до проекту забезпечується оприлюднення у формі відкритих даних відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, Державного реєстру телерадіоорганізацій України, Єдиного реєстру об'єктів державної власності, Реєстру громадських об'єднань, Реєстру вищих навчальних закладів, а також матеріалів генеральних планів населених пунктів і детальних планів території, інформації про державні закупівлі.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/114870-ukrainci_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Українці отримають доступ до реєстрів та генпланів міст