• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна прагне використати найкращі приклади запровадження системи державних закупівель зі всього світу

Ділові Новини

06.04.2015 71 0 0

Упровадження в Україні системи електронних державних закупівель забезпечить прозорість використання публічних коштів. У розвинених економіках сфера державних закупівель може займати до 10 - 15% ВВП, тому завдання будь-якої країни, що хоче оздоровити свою економіку, - це впровадження прозорої системи електронних закупівель. На цьому наголосив заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов під час зустрічі з корейськими експертами з питань державних закупівель.


Він розповів, що команда спеціалістів уже працює над системою закупівель у нашій країні. В Україні протягом кількох місяців діє пілотна система, створена активістами, проте потрібно налагодити таку систему, яку можна було б поширити на всі державні закупівлі в країні. Тому, за словами Максима Нефьодова, Україна прагне використати найкращі приклади запровадження системи державних закупівель зі всього світу й гарний приклад електронних закупівель у Південній Кореї теж стане у пригоді.

Директор Корейського бюро державних закупівель Санг Кью Кім нагадав, що в 2014 році вони вже співпрацювали з Мінекономрозвитку України й дослідили можливості впровадження Системи в Україні. Він зауважив, що в Кореї також було чимало негативного досвіду в галузі державних закупівель, яка була дуже корумпованою, але запровадження системи електронних закупівель виправило ситуацію. Адже за використання повної системи електронних держзакупівель відсутній прямий контакт між чиновниками і підприємствами, усе відбувається повністю он-лайн у режимі реального часу, що дуже підвищило прозорість, зазначив Санг Кью Кім.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/publish...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна прагне використати найкращі приклади запровадження системи державних закупівель зі всього світу