• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна позбавила ліцензій та дозволів понад 160 російських компаній

Ділові Новини

09.02.2015 34 0 0

Україна, яка 25 січня приєдналася до санкцій США, Євросоюзу, Швейцарії і країн «Великої сімки», позбавила 160 російських компаній ліцензій і дозволів, що дають право на певні види діяльності.

Про це сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус під час Години запитань до уряду в парламенті.

«Було питання про анулювання або зупинення ліцензій та інших дозвільних документів, які зупиняють певний вид діяльності. Хотів би повідомити таке: на даний момент щодо 160 суб’єктів господарської діяльності Російської Федерації діють такі санкції», – сказав Абромавічус.

Також міністр зазначив, що на даний момент резиденти Російської Федерації, які підпадають під санкції ЄС, США, Швейцарії і країн «Великої сімки», не зможуть отримувати пасивні доходи у вигляді роялті та відсотків на території України, а також брати участь у приватизації та оренді державних підприємств.

«Нещодавно, тобто 25 січня, було ухвалено рішення РНБО (Ради національної безпеки і оборони – УНІАН) про приєднання до санкцій США і ЄС, Швейцарії та країн «Великої сімки», які в тому числі включають такі заходи, як заморожування рахунків і активів фізичних та юридичних осіб», – сказав міністр.

За словами Абромавічуса, остаточний список осіб, які підпадають під санкції, знаходиться на звірці і після затвердження президентом буде опублікований.

Крім того глава відомства зазначив, що Мінекономрозвитку підготувало законопроект, що забороняє приватизацію державного майна на тимчасово окупованих територіях.

У той же час, міністр юстиції Павло Петренко, присутній на засіданні парламенту, зазначив, що рішення РНБО про приєднання до західних санкцій включає серйозну економічну складову.

«РНБО... минулого тижня ухвалив рішення щодо введення санкцій. Зараз це рішення буде опубліковано, і ви побачите, що частина санкцій стосується і економічних обмежень», – сказав Петренко.

Джерело: http://zik.ua/ua/news/2015/02/06/ukraina_pozbavyla_litsenziy_ta_dozvoliv_ponad_160_rosiyskyh_kompaniy__abromavichus_562279

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна позбавила ліцензій та дозволів понад 160 російських компаній