• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна і Японія підписали угоду про захист інвестицій

Ділові Новини

06.02.2015 29 0 0

Україна і Японія підписали угоду про сприяння захисту інвестицій, яке передбачає підвищення інвестиційної привабливості та правового регулювання економічних відносин.

Як передає кореспондент УНІАН, у церемонії підписання, яка відбулася в будівлі уряду, взяли участь міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус і посол Японії Сумі Шігекі.

«Угоду підписано в дуже стислі терміни, що показує серйозність намірів обох сторін рухатися далі. Ми бачимо, тим самим, що налаштованість з японського боку серйозна, і інвестори з Японії побачать, що тут можна робити інвестиції», - сказав Абромавічус.

Своєю чергою Шігекі сказав, що підписаний документ має історичний характер як для України, так і для Японії. За словами посла, угода є ще одним інструментом підтримки України в умовах зовнішньої військової агресії та економічної нестабільності.

Також посол нагадав, що в березні минулого року Японія прийняла рішення про виділення 1,8 млрд дол. Україні на бюджетну підтримку, підтримку проектів, грантову допомогу та технічне співробітництво.

Крім того, Японія готова виділити ще 16,6 млн дол. як грант на реалізацію інфраструктурних проектів.

Джерело:http://economics.unian.ua/finance/104...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна і Японія підписали угоду про захист інвестицій