• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Україна і СОТ проведуть консультації щодо додаткового імпортного збору

Ділові Новини

18.05.2015 28 0 0

Україна і Світова організація торгівлі (СОТ) домовилися про чергові консультації щодо введеного країною додаткового імпортного збору в розмірі 5-10% 11 червня, повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Представники міністерства 27-29 квітня взяли участь у засіданні Комітету СОТ з обмеженням, на якому обговорювався додатковий імпортний збір, введений з метою поліпшення платіжного балансу. У засіданні брали участь представники зацікавлених країн-членівСОТ.

Під час консультацій українська делегація представила позицію про причини і обґрунтування необхідності введення такого збору, роз’яснила заходи щодо стабілізації платіжного балансу.

Представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) поінформував про початі в Україні реформи, причини і наслідки економічної кризи в країні, заходи щодо стабілізації платіжного балансу та про укладення розширеної програми співпраці України і МВФ, а також про прогнозні оцінки економічної ситуації в 2015-16 рр.

Додатковим імпортним збором за ставкою 10% оподатковуються готові харчові продукти; продукти, жири та олії тваринного і рослинного походження; алкогольні та безалкогольні напої; тютюн і його замінники; оцет; живі тварини (товарні групи 1-24 за УКТЗЕД). Під 5% збір підпадають всі інші товари за винятком “життєво важливих”, до яких парламент відніс більшість енергоносіїв, а також деякі медикаменти.

Джерело: http://news.finance.ua/ua/news/~/3505...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Україна і СОТ проведуть консультації щодо додаткового імпортного збору