• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

УКБС: чіткі правила з обліку резервів убезпечать банки від штрафів ДФСУ

Ділові Новини

25.03.2015 53 0 0

Асоціація «Український Кредитно-Банкiвський Союз» ініціювала проведення обговорення законодавчих положень щодо податкового обліку резервів банків.

Так, поточна практика застосування банками змін до ПКУ (введених Законом № 71-VIII від 28.12.2014) засвідчила про наявність низки суперечливих та неоднозначних законодавчих положень обліку резервів, які потребують удосконалення або хоча б роз’яснення з боку ДФСУ.

Учасники звернули увагу на ризики виникнення великих розривів між податковою та фіскальною звітністю; відсутність єдиної методики розрахунку активів за МСФЗ. Що веде до відмінних показників при обчисленні резервів різними фахівцями як банків та фіскалів. Як наслідок, це призведе до конфлікту між бізнесом та податківцями при нарахуванні податку на прибуток, а, отже, і до відрахувань до Держбюджету.

Крім того, розглянуто питання щодо проблеми списання безнадійної заборгованості за рахунок резервів та відсутності критеріїв визнання заборгованості безнадійною тощо.

В ході зустрічі ДФС погодилася із наявністю проблеми, порушеною УКБС, та необхідністю надання необхідного узагальнюючого податкового роз’яснення на адресу банківського союзу та наголосив, що його зможуть застосовувати усі банки – члени Асоціації.

Джерело: http://www.siogodennya.org.ua/?p=3005...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

УКБС: чіткі правила з обліку резервів убезпечать банки від штрафів ДФСУ