• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

У Ковелі хочуть побудувати завод із виробництва біопалива

Ділові Новини

10.03.2015 77 0 0

У Ковелі мають намір побудувати завод з переробки сільськогосподарської сировини та відходів деревини.

Про це йдеться в меморандумі про наміри щодо реалізації пілотного комплексного проекту з виробництва біопалива у співпраці з інвестиційним партнером - компанією «Universal Business Ventures» (США), який був підписаний між мерією міста та компанією «Технологічний парк «Агротехнопарк»(Київ).

Ковель зацікавив інвестора вигідним географічним розташуванням для постачання автомобільним та залізничним транспортом необхідної для виробництва сировини. На додачу, через місто проходить міжнародна магістраль «Київ-Варшава», яка полегшить в подальшому експорт продукції.

Передбачається, що комплекс з переробки сільськогосподарської сировини у біопаливо буде зведено на промисловій території Ковеля протягом 2015-2018 рр. В проект буде інвестовано близько 158 млн доларів США.

Наразі корпорація «Universal Business Ventures» спільно з партнерами працює над фінансово-інвестиційним, організаційним та техніко-технологічним забезпеченням. За словами представників компанії «Агротехнопарк», інвестор має намір детально ознайомитися з можливим розташуванням заводу і перейти до подальших кроків реалізації проекту вже найближчим часом.

Волинська обласна рада і Ковельська міська рада зголосилися підтримати проект на регіональному та місцевому рівні. В свою чергу у мерії міста зобов’язались детальніше вивчити умови виробничої діяльності на предмет безпеки та економічної вигоди та більш ґрунтовно ознайомитися з проектом, який обіцяє місту інвестиції, а його мешканцям нові робочі місця.

http://ecotown.com.ua/news/U-Koveli-k...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

У Ковелі хочуть побудувати завод із виробництва біопалива