• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Служба інтелектуальної власності перевірить держустанови на піратство

Ділові Новини

06.05.2015 105 0 0

За даними компанії «Майкрософт», 85% програмного забезпечення, яке використовують органи влади України, є піратським. Водночас, українська статистика суттєво розбігається з західною. За офіційними даними, піратство в українських держустановах складає «лише» 35 відсотків.

Держслужба інтелектуальної власності анонсує маштабну перевірку, яка має показати реальну картину піратства в українських офіційних установах.

До цього часу таку перевірку ніхто не проводив. Точніше, контроль за дотриманням авторських прав покладали на сам орган: яку інформацію він подає, так і є.

Серед інших причин, які раніше впливали на сприйняття України як держави-порушника інтелектуальних прав, є піратство в інтернеті. Зараз розробляється державний депозитарій авторських прав. Досить великий реєстр, до якого правовласники зможуть заносити свої об'єкти авторського права і замовляти послугу моніторингу, де їхній контент перебуває. МВС України нині проводить спецоперацію «Пірати» з протидії порушенню авторського права в інтернеті.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/a...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Служба інтелектуальної власності перевірить держустанови на піратство