• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Роботодавці: за кілька місяців в Україні зупиниться промисловість

Ділові Новини

06.02.2015 33 0 0

На майже мільйон робітників по всій Україні за кілька місяців очікує локаут. На разі вони ще з осені не отримували зарплати. Про це на прес-конференції оголосили роботодавці, промисловці та підприємці України.

В умовах економічної кризи, спричиненої війною, уряд має робити ставку на вітчизняного виробника. Натомість, в Україну імпортується скло, військова форма, і навіть вугілля.

Така політика діючого уряду вже призвела до скорочення робочих місць на третину.

«В народі уряд називають «ліквідаційною комісією», - сказав голова об'єднання організацій роботодавців Херсонщини Олександр Олійник.

За словами Олійника, майже зовсім впало виробництво скла, зупинився «Південмаш». На багатьох підприємствах, зокрема Сумське НВО ім. Фрунзе, робітникам видали лише 1000 гривень авансу за жовтень. Незрозумілою лишається доля авіазаводів Києва та Харкова.

Тож роботодавці у своєму відкритому зверненні попереджають діючий уряд про відповідальність, яку той має понести за шкоду, заподіяну українській економіці.

«Ми звертаємося до парламентської коаліції: змініть Яценюка!» – підсумував голова всеукраїнської асоціації роботодавців Олександр Соколовський.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1434492...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Роботодавці: за кілька місяців в Україні зупиниться промисловість