• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Робоча група погодила проект Трудового кодексу

Ділові Новини

19.05.2015 64 0 0

Робоча група Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення погодила напрацювання нової редакції проекту Трудового кодексу України.

Представниками Міністерства соціальної політики, Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок, Спільного представницького органу сторони роботодавців та Інституту законодавства ВР були погоджені всі напрацювання та поправки до законопроекту №1658.

Під час опрацювання проекту Трудового кодексу до нього включено прогресивні положення. Зокрема, визначено основні принципи правового регулювання трудових відносин; збільшено тривалість щорічної основної відпустки з 24 до 28 днів; передбачено умову припинення трудових відносин з підстав настання надзвичайних обставин (стихійного лиха, воєнних дій тощо).

Окрім того, в проекті Трудового кодексу передбачено додаткові гарантії для вагітних жінок, зокрема, за ними зберігається середній заробіток за час проходження медичного огляду, пов'язаного з вагітністю. Також осучаснено положення, зміни до яких вносилися протягом останнього року - це гарантії мобілізованих, відпустки матерям, дітей інвалідів підгрупи А І підгрупи.

З проекту прибрано корупційну складову в частині визначення цивільно-правових або трудових відносин (зокрема, таким правом наділятимуться лише суди).

Джерело: http://zib.com.ua/ua/116310-robocha_g...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Робоча група погодила проект Трудового кодексу