• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

«Регуляторна гільйотина» полегшить життя бізнесу?

Ділові Новини

13.05.2015 81 0 0

Дерегуляція, стимулювання торгівлі, зменшення регуляторних перепон – саме такими кроками Міністерство економічного розвитку і торгівлі планує привабити інвестиції в Україну. Зокрема, зі Сполучених Штатів запрошують експерта, під керівництвом якого почне працювати «регуляторна гільйотина».

Міністр розвитку і торгівлі нарахував в Україні 171 «больову точку» для бізнесу. Йдеться про адміністративні та регуляторні норми, які заважають системі ефективно працювати, приваблювати інвестиції та заробляти гроші. Майже кожен четвертий із них уже скасували, звітує міністр.

Найближчим часом відомство зосередиться на кількох послідовних кроках. Ключовою є дерегуляція, тож необхідно прибрати решту зайвих регуляторів. За дослідженням Європейської бізнес асоціації, найчастіше підприємці називають головними бар’єрами для економіки податковий тиск, введення додаткових імпортних мит та нечітку стратегію уряду щодо впровадження реформ у цілому.

У мінекономіки сподіваються, що ліквідування зайвих механізмів та інстанцій контролю зменшить корупцію та запрацює як «регуляторна гільйотина». Україна має близько 14 тисяч регуляторних актів. І якщо ми реалізуємо «регуляторну гільйотину», то сформуємо комітет для перевірки кожного акту. Чи відповідає він практиці вільного ринку, стандартам Євросоюзу та чи не містить корупційної складової.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/a...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

«Регуляторна гільйотина» полегшить життя бізнесу?