• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Реформа не передбачає підвищення пенсійного віку

Ділові Новини

15.05.2015 101 0 0

З 1 січня 2016 року передбачається скасування спеціальних умов призначення пенсій. З наступного року пенсії прокурорам, суддям, державним службовцям та низці інших категорій будуть нараховуватися за загальними принципами.

Ще одна важлива ініціатива: витрати, невластиві страховій пенсійній системі, будуть фінансуватися з державного бюджету. Зокрема, з бюджету держави фінансуватиметься різниця між страховою і мінімальною пенсіями. Тоді як зараз ці кошти сплачуються з бюджету Пенсійного фонду. Це ж стосується і низки інших видатків, таких як виплати особам, які не мають права на пенсію, пенсії військовослужбовців, різноманітні державні допомоги, надбавки, доплати. Після впровадження реформи з коштів Пенсійного фонду людина отримуватиме лише те, що вона заробила завдяки своїм страховим внескам до солідарної системи. Решту сплачуватиме держбюджет.

Пенсійна реформа не передбачає підвищення віку виходу на пенсію. Натомість передбачається запровадження професійної пенсійної програми для окремих категорій працівників шкідливих виробництв: шахтарів, металургів, хіміків, аграріїв та інших за існуючими списками. Відмінність від чинного нині механізму полягатиме в тому, що на таких виробництвах роботодавець сплачуватиме за своїх працівників підвищені внески до Пенсійного фонду. Змінюється механізм фінансування пільгових пенсій, а для самого працівника шкідливого виробництва принцип нарахування пільгової пенсії залишиться незмінним.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/116244-pensiyna_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Реформа не передбачає підвищення пенсійного віку