• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Підприємці зможуть оскаржити вимогу документів, які не стосуються ліцензійних умов

Ділові Новини

29.04.2015 49 0 0

Прийняття нового закону щодо ліцензування господарської діяльності принесло низку змін, які зможуть полегшити життя підприємців. Проте, хоча нардепи й обмежили вимоги щодо документів для отримання ліцензії, в деяких випадках суб’єктам господарювання доведеться самостійно захищати свої права.

Верховна Рада ухвалила, а Президент підписав закон «Про ліцензування видів господарської діяльності» (№222-VIII), який фактично став новою редакцією акта з майже такою ж назвою (№1775-III). Новації набувають чинності з 28 червня.

Згідно з п.1 ч.1 ст.3 закону №222-VIII вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, визначається, виходячи з мінімальної кількості таких документів, достатніх лише для підтвердження виконання вимог відповідних ліцензійних умов. Звісно, ця норма, як і будь-який інший правовий принцип, грунтується на категоріях, котрі мають оціночний характер. Проте навіть за таких умов до відповідних документів, швидше за все, не належатимуть такі, що не мають стосунку до ліцензійних умов. До того ж зацікавлені особи зможуть у разі необхідності оскаржити той чи інший нормативний акт, якщо вважатимуть, що документ не стосується ліцензійних умов та що зазначений принцип порушується.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/115909-pidpriemc...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Підприємці зможуть оскаржити вимогу документів, які не стосуються ліцензійних умов