• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Парламент може змінити правила здачі житла в оренду

Ділові Новини

13.05.2015 82 0 0

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №2801 «Про внесення змін до статей 813, 825 Цивільного кодексу України щодо договору найму житла». Відповідний документ спрямований на удосконалення процедури попередження недобросовісних наймачів житла.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, «це в свою чергу забезпечить наймодавця необхідною доказовою базою при його вимозі розірвання договору найму житла».

Законом передбачена можливість, а не обов’язок наймодавця попередити наймача про усунення порушень, без зазначення форми такого попередження. В подальшому, довести факт попередження наймодавцем наймача практично неможливо, оскільки найчастіше подібні попередження здійснюють в усній формі. Враховуючи той факт, що спір між цими особами буде вирішуватися в судовому порядку, порушення вищезазначеної процедури розірвання договору, тобто нездійснення наймодавцем попередження наймача про усунення порушень, призведе до відмови у позові.

Проектом Закону пропонується:

- встановити право використання житла лише для проживання у ньому фізичних осіб, з якими укладено договір піднайму, у випадку якщо наймачем є юридична особа;

- встановити обов’язок наймодавця надсилати наймачу письмове попередження про усунення порушень передбачених частиною четвертою статті 825 ЦК України.

Джерело: http://law.jkg-portal.com.ua/ua/publi...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Парламент може змінити правила здачі житла в оренду