• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Операції з ввезення деревообробного обладнання звільнять від ПДВ

Ділові Новини

19.05.2015 109 0 0

Тимчасово, до 1 січня 2017 року, звільняється від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України деревообробне обладнання за кодами УКТ ЗЕД.

Це передбачено законопроектом №2617 “Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування операцій з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва)”, який сьогодні було прийнято за основу.

Водночас, як відзначили депутати, проект ще потребує доопрацювання в частині правильних кодів УКТ ЗЕД.

Окрім того, за основу було прийнято законопроект № 2618 "Про внесення змін до розділу ХХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (щодо особливостей оподаткування ввізним митом деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва)", яким передбачено до 1 січня 2017 р. звільнення від оподаткування ввізним митом деревообробного обладнання. До таких товарів не застосовуються заходи нетарифного регулювання зовнішньої економічної діяльності, встановлені Митним кодексом та законами України.

Джерело: http://zib.com.ua/ua/116300-operacii_...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы

Операції з ввезення деревообробного обладнання звільнять від ПДВ